Zwycięzca Fedexcup może być w tym momencie przewidywany w klasyfikacji


to był następny żywioł przyjemnego samopoczucia, która odniósł Martin, zdobywając wyłazy dachowe w zeszłym miesiącu Ricoh Women ? s British Open. Nadal mam wiedza na Facebooku, jakich nawet lepiej nie otworzyłem, bo symbol mówi garść niesamowitego, powiedział Martin. White powiedział, iż kiedy opadnie deszcz, personel obsługi technicznej bywa potrzebował przynajmniej dwóch godzin na przygotowanie kursu.

mcilroy powiedział w sobotę, iż posiada taką nadzieję, że Tour dołoży wszelkich starań, ażeby uzupełniać turniej, a w rzeczywistości Schauffele dodał nadzieje, iż oryginał przyroda nas nie Wkręca

cransmontana, Szwajcaria Matthew Fitzpatrick zatopił pisklępisklę w pierwszym dołku, ażeby zachować tytuł mistrzowski w European Masters w niedzielę w meczu spośród Lucasem Bjerregaardem.

w turnieju, jakiego Zwycięzcami

w turnieju, jakiego zwycięzcami istnieją Nick Faldo, Ernie Els i Lee Westwood, roczny Fitzpatrick bywa pierwszym zwycięzcą backtoback od momentu momentu hiszpańskiego wielkiego Seve Ballesterosa lata temu. Zwycięzca Fedexcup bywa w tym momencie przewidywany w klasyfikacji generalnej przez otwory w Aronimink, oraz wyłącznie panujący zaawansowanie do Tour Championship w East Lake.

spieth próbuje wyżywić passę przy życiu kwalifikuje się do finału sezonu rok za rokiem, kiedy był na trasie niemniej jednak także pragnie stosować się wymogi dotyczące planowania Pga Tour

jego występ w Ryder Cup doprowadzi go do startu, niemniej lecz powinien zakwalifikować się do Mistrzostw Świata, ażeby ustrzec się sprzecznych zasad.

możliwe wyłazy dachowe scenariusze obfitują w Aronimink, bo wszystko od momentu momentu wtorkowej końcówki do dziurawego, pogodowego wydarzenia mogłoby się wydawać istnieć w grze.

aronimink przejął nieco cali deszczu od chwili momentu piątkowej nocy do sobotniego poranka, co spowodowało zwłoka o godzinę trzecia runda, bo urzędnicy pracowali więcej niż odwodnieniem Kursu

po sobocie, która ma go pięć w tył, Tiger Woods uśmiechnął się oraz zatrzymał, by rozważyć, kiedy zapytano go o opcja zderzenia.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *