znany też jako Ibb, kto stworzył Korpus


federalny Urząd Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Frsc blat zrobiony z drewna pojawił się w ostatnim czasie w ostatnich latach. Była takie uroczystość niskokluczowa, lecz naród nie odniósł sukcesu przez lata. Znaczący prezydent wojskowy Ibrahim Babangida rtd, znany także jako Ibb, który stworzył Korpus, posiada możliwość spośród dumą wyglądać oraz blat śmiało śmiało powiedzieć, że stworzył trwałą instytucję, która wyrosła rozmiar, osobowość, wpływ i drewniany trafność. Jestem pasjonatem urzędników Frsc, its i drewniane blaty ich miejsca pracy. jest w tym historia, jaka po części wyjaśnia moje powstanie przywódców redakcyjnych w The Guardian poniżej spodem krańcowość s. in, kiedy dołączyłem do Guardiana, byłem pionierem w dziedzinie raportowania transportu w tym kraju.

odkąd wyłącznej sprawozdawczości pod spodem kierunkiem mistrzowskiego redaktora, Mr

femi Kusa, The Guardian wkrótce stał się domową gazetą na rzecz podróżujących, decydentów, organów korporacyjnych oraz drewniany instytucje transportowe i blat firmy z tej branży. Frsc przypadkowo wszedł, jakże blat zrobiony z drewna stróż stworzył witrynę transportową, która stała się natychmiastowym sukcesem komercyjnym. Pewnego pięknego wieczora, Marszałek i drewniany szef naczelny Frsc, dr Olu Agunloye odwiedził Rutam House, siedzibę prasa periodyczna. Był gościem dr Yemi Ogunbayo, jego przyjaciela oraz blat dyrektora działu public affairs w zespole redakcyjnym. Ogunbayo posłał po mnie i drewniany przedstawił mnie posiadanemu gościowi.

nie musiałem powiadać, że

nie musiałem powiadać, iż takowe była jedna duża szansa na ważną wiadomość.

uderzałem prosto z Doa

bez pióra i blat papieru, zaangażowałem naszego gościa w rozmowę o jego prowizorycznej komisji. Następnego dnia The Guardian opublikował na pierwszej stronie opowieść o zdrowiu oraz życiu pracowników na drodze, zaczerpniętą spośród mojej rozmowy z szefem Frsc. agunloye był zdezorientowany na skutek dokładności raportu, a nawet jak nie dałem rady, iż rozmawiałem z nim o opowiadanie.

zaprosił mnie do biura Frsc w Gbagada w Lagos, przedstawił mnie na fotelu prof. Wole Soyinka Frsc i drewniany przekazał mi jego zespół ds. strategii blat zrobiony z drewna medialnej państwowe wiek oświecenia akurat było i blat nadal jest puls miejsca pracy na rzecz bezpieczeństwa na naszych drogach, mając stratega ds.

mediów outsidera z pasmem niezależności, było mądrym Posunięciem

rozwijający się związek pomógł mi w mojej karierze, ponieważ w pełni przekonałem go do napisania cotygodniowej kolumny w serwisie The Guardian zlecenia Transportowe Page. szpalta Wskazówki na temat bezpieczeństwa na naszych drogach zilustrowana logo Frsc była hitem. The Guardian pył wejście do wewnętrznych zakamarków komisji, w to której uczestniczyłem w ich najbardziej podstawowych patrolach, otwartym swojego domu oraz zrobiony z drewna takowe ważnych działaniach.

soyinka przekazała Agunloye i blat jego zespołowi niezbędną ochronę.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *