wspólnie widzimy świat, gdzie ludzie jednoczą się na co dzień na co dzień


wspólnie widzimy świat, gdzie ludzie jednoczą się na co dzień i podejmują działania, żeby utworzyć trwałą zmianę na całym świecie, w naszych społecznościach iw nas samych. Kiedy prezydent Międzynarodowego Międzynarodówki zwrócił się na co dzień do każdego spośród jego członków na całym świecie, iżby zasadzili w owym roku drzewo, Faribault ?s Rotaryfound może być gorliwym pomocnikiem w osiągnięciu owego celu. W poniedziałek, długoletni klubowicz Dywizjonu z Faribault, Dick Huston zgromadził trzecią równiarkę Jefferson Elementary School, pomagając mu zasadzić drewna, po jednym na rzecz gruntownie absolutnie każdej trzeciej równiarki w szkole.

uczniowie dowiedzieli się na zbiornik na gnojowicę co dzień również o północnym dębu czerwonym, trzęsawiskach osiki, czerwonym klonie i miodach, czterech rodzajach, jakie zostaną zasadzone przez studentów w owym Roku

dunn, wychowanek Jefferson Elementary, spośród dumą rozmawiał z dziećmi o swym własnym doświadczeniu sadzenia drzew. Kiedy byłem czwarty W domu zasadziłem szóstka drzew, zaś w owym chwili są wyższe od chwili szkoły, powiedział, opisując dzieciom, którym sposobem ich wysiłki w poniedziałek spłacą po latach. Mam taką nadzieję, iż w przyszłym roku będziecie mieli opcja zasadzić jeszcze znacznie dużo więcej, zaś co roku będziecie mieli możliwość oglądać drzewa, dodał Dunn.

z Przyczyny drzewom ofiarowanym

z Przyczyny drzewom ofiarowanym przez rejon hrabstwa Rice oraz rezerwat wód, nawozowi z klubu ogrodniczego Faribault i drzewom ofiarowanym przez Faribo Farm and Home, wysiłek może być w istocie regionalny, z którego studenci skorzystają od chwili chwili lat.

jestem w istocie wspaniały w edukacji i myślę, iż jeżeli nauczysz się na co dzień odczytywać, masz możliwość osiągnąć niemalże praktycznie wszystko, powiedział Huston

widząc małe biblioteki utworzone w Twin Cities zainspirowały propozycja Huston ? do przyjęcia programu w Faribault jako programu zasięgowego Rotary International ?. Poszedłem do Twin Cities i sfotografowane osiem widziałem w ową stronę, i nie przeszły owe same, zatem stworzyłem własne pomysły i wymiary w oparciu o to, co zobaczyłem, powiedział Houston.

po zbiornik na gnojowicę kilku latach prac Huston powiedział, że małe biblioteki nieustannie przyciągają patronów i trzymają obieg. interesujące i satysfakcjonujące może to być, że ludzie używają ich w takim stopniu, w jakim istnieją, powiedział Huston.

a W praktyce zakończenie ławki mogłoby się na co dzień wydawać stojący, członkowie Rotary, jacy rozpoczęli misję w Buddy Benches w całkiem absolutnie każdej szkole funkcjonują, żeby upewnić się na co dzień, że ławki nie są tylko i wyłącznie ławkami

a W rzeczywistości on nie widział jeszcze ławek w akcji, Cook powiedział, że jego naszych dzieci, która uczęszczają do Nerstrand Elementary, widziały, jakim sposobem to mieści się, i obejmowały naszych dzieci, jakie siedzą na ławce oraz usiadły tam same w czasie złego dnia.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *