w tym chwili, jakże marzysz bywa ten ciekawe mieszkania Radom


rozpocznij darmowy okres próbny teraz w tym momencie oraz zacznij udzielać lekcji się na co dzień oprogramowania, umiejętności dachowe biznesowych i kreatywnych w dowolnym trakcie, bez względu na instrukcje wideo odkąd uznanych ekspertów z branży. George Hi, Im George Maestri i Todayim pokażę Wam sposób na zdobycie bardziej uporządkowanych warstw w połączeniu ze scenami. w tym momencie naprawdę wszyscy istnieją zaznajomieni z warstwami oraz owym projektem, który mam, w praktyce posiada nieco warstw., o jak wiele przejdziemy do naszego okna warstw. Zobaczysz, że mamy warstwę na grzbiet, ściany, podłogę oraz fundament. w tym momencie to ogromnie prosta scenka. wszak o ile mamy w wyższym stopniu złożoną scenę, zamierzaliśmy mają dużo o wiele więcej obiektów, będą miały sporo więcej warstw, jak również masa o wiele więcej rzeczy, jakie chcemy włączyć oraz zgasić.

natomiast czasem klikanie całej gamy warstw najzwyczajniej w świecie nie posiada sensu

umożliwia używanie scen w połączeniu z warstwami, żeby to uprościć. w takim razie, otwórzmy posiadane przez nas okna scen. zatem zamierzam rozwijać sceny wyłazy dachowe i zamierzam wykreować podstawową scenę. w tym momencie, o ile nie znano scen, sceny w zasadzie istnieją najzwyczajniej w świecie zapamiętaj atrybuty dotyczące scen. W tej sytuacji w sam raz moja scenka ma lokalizację kamery, warstwy geometrii i wszelakie wynajmowane rzeczy istnieją sprawdzane. teraz, w tej sytuacji, chciałbym wykonywać pracę wyłącznie spośród widocznymi warstwami. teraz, zanim dojdę do rozwiązania tutaj, przejdź nadal i dodaj osobny scenariusz pokazujący typowe zachowanie, z kolei później świetnie go napraw.

tak, idę do dodaj

tak, idę do dodaj jeszcze jedną scenę, która nazywa się na co dzień scena druga. Kliknij podwójnie na niej oraz jakże widzisz, wszelakie wynajmowane zadań zostały nagrane.

teraz, w scenie drugiej puszczamy i wyłączamy trzy Warstwy

wyłączyliśmy plecy, ścian oraz rodzaje podłóg. po pewnym czasie kliknij prawym przyciskiem myszy na scenę drugą i zaktualizuj ją. i poczytajmy nadal oraz aktualizujmy właściwie praktycznie wszystko.

teraz, podczas gdy właściwie wszystko aktualizujemy, mamy okazję przyćmić odkąd jednej sceny do drugiej oraz odkryjemy warstwy. wszak problem polega na owym, że gdybym był tomanipulowany jedną z takich scen i kliknąłbym drugą, przynależny do mnie widok zmienia się na co dzień. oraz wszelakie pozostałe atrybuty są w będzie na co dzień zmieniać. w ten sposób, wyłazy dachowe faktycznie, zamierzamy sprowadzić takie wyłącznie do warstw. zatem idę do dwukrotnego kliknięcia na scenie oraz pozwalam przewijać w fosa.

w tej sytuacji tylko zapisywałyby widoczne warstwy

tak w takim razie, zamierzam zgasić właściwie praktycznie wszystko, ale widoczne warstwy. z kolei później umożliwia zaktualizować taką scenę. i jakże możemy zauważyć widoczne warstwy istnieją jedyną zaznaczoną, mamy okazję ją zaktualizować.

przejdź do sceny drugiej, takie samo. niemalże praktycznie Wszystko miało oddziaływać to widoczne warstwy, kliknij prawym przyciskiem myszy, zaktualizuj scenę.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *