podłogi spośród Pcv, znane także jako podłogi winylowe


podłogi spośród Pcv, znane też jako rodzaje podłóg winylowe, istnieją niedrogim materiałem, jaki błyskawicznie się instaluje na dowolnej płaskiej swej powierzchni. odporne na wodę i trwałe rodzaje podłóg z Pvc wytrzymują typowe zużywanie. takie trwa lata z minimalną wymaganą konserwacją, ażeby wyglądał w taki sposób świeżo, jak w dniu, w którym został zainstalowany. większość podłóg z Pvc jest typu samoprzylepnego, zatem niechlujne kleje nie są konieczne do instalacji. składanie jednej takie osoby jest praktyczny, przy niewielkich nakładach miejsca pracy w przygotowaniu podłoży. tworzywo może być dostępny w szerszej gamie wzorów i wzorów pasujących do wystroju Twojego pokoju.

..

samoprzylepna wykładzina pcv instaluje się szybko na absolutnie każdej poziomej swej powierzchni rodzaje podłóg.

wideo Dnia

krok 1

zamocuj to miejsce instalacji zbyt pomocą szczotki o sztywnym włosiu, by wykreślić wszelakie luźne zanieczyszczenia spośród rodzaje podłóg. Zetrzyj podłogę środkiem neutralizującym Ph. Usuwaj zakorzeniony gnój przez szorowanie brudnych plam za pomocą szczotki nylonowej szczotki. Wysuszyć podłogę czystym ręcznikiem.

krok 2

sprawdź podłogę poniżej kątem wszelkich spadków albo wzrostów powierzchni. Użyj paska poziomowania, ażeby zlokalizować nierówne części podłogi. Przeciągnij rzemyk po swej powierzchni oraz spójrz poniżej niego, tak aby odnaleźć wszelkie luki spowodowane przez wzniesienia bądź upadki swej powierzchni. Zaznacz wypożyczane wysokie i niskie plamy kawałkiem kredy.

krok 3

wypoziomuj podłogę, szlifując wysokie wolne miejsca, używając szlifierki do betonu na powierzchniach betonowych i szlifierki do podłóg na powierzchniach drewnianych. Zmieść wszelkie pozostałości. Wypełnij atrakcyjne powierzchnie rodzaje podłóg za pomocą masy samopoziomującej. Wlej mieszankę do niskich obszarów i rozprowadź ją równomiernie na otaczającej podłodze, zbytnio pomocą płaskiej strony kielni. Użyj mieszanki, iżby wypełnić małe pęknięcia lub zrębki w powierzchni podłogi. Pozwól, by związek wyleczył się przez noc.

krok 4

utwórz linie przecinające się pośrodku podłogi, mierzone odkąd przeciwległych ścian pomieszczenia. Użyj linii kredy, by utworzyć linie.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *