owe była struktura mieszkań


zdaniem autora, zestaw ludzkich kości znalezionych w owym tygodniu w wnętrze sprzedaż mieszkań Radom Kansas City prawdopodobnie był w ową stronę odkąd chwili dziesięcioleci. Kości zostały znalezione poniżej betonową podstawą wolnego budynku na th i Mcgee ulice. Budynek jest porządnie porządnie remontowany przez developera Vince Bryant z D Development. Bryant powiedział, że kości prawdopodobnie zostały pochowane przed obecną strukturą, przy E., została zbudowana.

według formularza rejestracyjnego Krajowego Rejestru Sądowego budynek został Zbudowany

historia terenu, takie była konstrukcja mieszkań, powiedział. Władze uważają, że ktoś osiedle słoneczne najzwyczajniej pochował kogoś z tyłu. Bryant powiedział, iż kości oceniane istnieją w sprawie określenia wieku. psy w Kansas City powiedziała, iż nie posiada kolejnych wydarzeń, jakie mają zostać przekazane w środę.

zapisy historyczne Migawki Obszaru

zapisy historyczne Migawki obszaru. towar w The Kansas City Times odniósł się do obszaru na południe od czasu chwili budynku jako mieszkań Mcclure. towar, kto rozpoczął się w lutym, ogłosił, że Mieszkania istnieją w stanie wkrótce zostać zerwane. Ujęcie nieopatrzonego pliku fotograficznego spośród The Star nazwało Flats slumsami, w których imigranci żyli w małych ceglanych jaskiniach.

dziesiątki lat później zdjęcia zrobione w celach podatkowych doskonale pokazują, iż takie to miejsce, w którym odnaleziono kości, akurat akurat było miejscem małej stacji benzynowej, jak również chodzącej restauracji o nazwie Hamburger Bens

w budynku powstał istniejący budynek przy E.

takie sprzedaż mieszkań Radom zdjęcie spośród maja, świetnie pokazuje, iż zajmuje ogromnie dużo. Działo się z Interstate Securities. Budynek zmienił właściciela masa razy przez lata, zgodnie z Missouri Valley Special Collections Pokoju Biblioteki Publicznej w Kansas City.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *