kongres nie pył opcja uchylać się od czasu chwili


obrońcy prawodawcy rozproszyli się na swoje letnie wnęki czwartkowe, zostawiając remonty warszawa zbytnio sobą niewielki zapis osiągnięć i prezydenta Donalda Trumpa. Prezydent może być zły na temat owego, co wiadomy przez Republikanię kongres nie pył możliwość uchylać się od chwili Obamacare, a także jedną spośród niewielu zadań, jakie zatwierdziła sankcje karne w Rosji, jakie nienawidzi. zatem republikańscy senatorzy opuszczają Waszyngton z pobudzającymi napięciami pomiędzy nimi tudzież Białym Domem publicznie dla wszystkich, jacy widzą.

wybierają głosowanie wyborców spośród powrotem pod wskazany adres, jacy przyczyniają się do frustracji w sprawie nieproduktywnego Kongresu prowadzonego przez partię daną na Walkę

obawiając się złych relacji z Rosją, w czwartek, Trump przebijał Twittera, masz możliwość zwolnić Kongresowi, owym samym takim osobom, jakie a nawet nie dają nam Hcare, byłem zszokowany owym, odpowiedziała senator stanu Pensylwania Pat Toomey, który naprawdę Nie jest jednym z krytyków Trumpa publicznie. stosunki spośród Rosją istnieją remonty warszawa w złym miejscu, tudzież takie niemalże niemalże wszystko spośród powodu Władimira Putina, nie spośród powodu Kongresu. niezapisany własny własny Dom przyznał we wtorek, że prezydent Trump odgrywał rolę w sprecyzowaniu kontrowersyjnego oświadczenia wydanego przez jego syna.

the Washington Post donosi,

the Washington Post donosi, iż prezydent Trump samodzielnie dyktuje błędne oświadczenie przypisane jego synowi, Donaldowi Trumpowi Jr., wskazując na wyznaczona wizyta spośród sezonem w kampanii Rosyjski adwokat.

oświadczenie opisuje wyznaczona wizyta koncentrując się na zasadach dotyczących adopcji naszych dzieci rosyjskich, jednakże później przyznał, że adwokat obiecał syf na Hillary Clinton

adwokaci Trump wielokrotnie odmawiali dowolnego udziału w oświadczeniu, jednakże owe się zmieniło.

w Zasadzie rzecz biorąc, w jaki sposób Republikanie pobierać współpraca w akcji W środku ostatnich siedmiu miesięcy nadzorowania więcej niż Domem oraz Senatem pod zarządem Trump, wcięcie ducha był niespokojny. własny remonty warszawa własny Dom rozpoczął letnie przerwy w zeszłym tygodniu, jednakże kiedy senatorowie ruszyli na wyjścia z czwartku, nadal wskazywali na potwierdzenie Neil Gorsuch przed Sądem najwyższym jako zwycięstwo ich sygnałów, pomimo że owe miało to miejsce w kwietniu.

w ubiegłym tygodniu nieudana próba ich uchylenia przez Obamacare po siedmiu latach żarliwych kampanii obietnic wciąż była parzona

tudzież republikańscy także nie osiągnęli znacznego postępu w tego typu punktach porządku obrad, takowych w jaki sposób przegląd podatków to znaczy ustawa o infrastrukturze, jak również spadek rocznych rocznych wydatków potrzebnych do utrzymania świateł w rządzie. Walka o takie pojawia się jesienią ewentualnie zimą, wraz z zagrożeniem zamknięcia rządu, jeśli Trump naciska na fundusze.

Laissez un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *